Počet položek: 0 0,00 CZK

Příslušenství a náhradní díly Sony Xperia řada XA

Sony Xperia XA

Řada Sony Xperia XA patří mezi nejoblíbenější smartphony značky Sony díky elegantnímu bezrámečkovému designu, kvalitním fotoaparátům a spolehlivému výkonu. Modely Xperia XA, XA1, XA2 a jejich varianty si získaly oblibu mezi uživateli, kteří hledají stylový a praktický telefon pro každodenní použití.

Nejprodávanější položky v kategorii Sony Xperia XA

  • Doporučujeme
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
  • Nejprodávanější
  • Nejnovější
  • Abecedně
Sony Xperia XA F3111 flex nabíjení

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH99 CZK
Sony Xperia XA1 flex tlačítka zapínání a hlasitosti
Flex tlačítka zapínání a hlasitosti pro Sony Xperia XA1 (G3116, G3121, G3112, G3123, G3125)
📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH146 CZK
Baterie LIP1654ERPC pro Sony Xperia L3 / L2 / XA2
Nová kompatibilní baterie LIP1654ERPC 3200mAh pro Sony Xperia L3 a Sony Xperia L2I3312, I4312, ...
📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH389 CZK
Sony Xperia XA2 nabíjecí port USB-C flex mikrofon vibrační motorek

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH207 CZK
Sony Xperia XA oboustranná lepící páska pod LCD F3116

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH144 CZK
Baterie LIS1618ERPC pro Sony Xperia XA / XA1 / E5
Nová kompatibilní baterie LIS1618ERPC pro Sony Xperia XA (F3111, F3113, F3115) / Sony Xperia XA1 ...
📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH346 CZK
Sony Xperia XA zadní hlavní kamera modul fotoaparátu F3111

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH227 CZK
Sony Xperia XA boční tlačítka růžové volume zapínací F3111

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH131 CZK
Sony Xperia XA boční tlačítka stříbrné volume zapínací F3111

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH167 CZK
Sony Xperia XA nabíjecí konektor napájení mikrofon vibrace

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH225 CZK
Baterie LIS1634ERPC pro Sony Xperia Z5 Compact E5803 / X Compact F5321 / XA Ultra F3213
Nová kompatibilní baterie LIS1594ERPC 2700mAh pro Sony Xperia Z5 Compact / XA Ultra E5823
📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH389 CZK
Sony Xperia XA LCD displej komplet černý včetně rámečku F3111

📦 Dostupnost: skladem
ks
Cena s DPH626 CZK

Na MobilAgency.cz naleznete široký výběr náhradních dílů a příslušenství pro telefony Sony Xperia XA. Ať už potřebujete vyměnit poškozený displej, baterii nebo nabíjecí konektor, u nás najdete vše potřebné pro rychlou a spolehlivou opravu.

V kategorii Sony Xperia XA najdete:

📱 LCD displeje a dotykové desky
🔋 Náhradní baterie Sony Xperia XA
🔌 Nabíjecí konektory a flex kabely
📷 Fotoaparáty a ochranná sklíčka kamer
🛠️ Zadní kryty, rámečky a tlačítka
🔊 Reproduktory, mikrofony a vibrační motorky
🛡️ Ochranná tvrzená skla a fólie
📱 Pouzdra, obaly a další příslušenství
⚡ Nabíječky, datové kabely a adaptéry

Proč nakupovat na MobilAgency.cz?

✅ Široká nabídka náhradních dílů pro Sony Xperia XA
✅ Produkty skladem v ČR
✅ Rychlé odeslání objednávek
✅ Ověřená kompatibilita s jednotlivými modely
✅ Výhodné ceny pro servisy i koncové zákazníky

Díky kvalitním náhradním dílům můžete prodloužit životnost svého telefonu Sony Xperia XA a obnovit jeho plnou funkčnost bez nutnosti pořizovat nové zařízení.

Doporučujeme dokoupit

✔️ Ochranné tvrzené sklo na displej
✔️ Odolný ochranný kryt
✔️ Lepidlo na displeje a zadní kryty
✔️ Servisní nářadí pro opravy mobilních telefonů
✔️ Novou baterii při výměně displeje

Vyberte si kvalitní náhradní díly a příslušenství pro Sony Xperia XA na MobilAgency.cz a dopřejte svému telefonu dlouhou životnost, maximální ochranu a bezproblémový provoz. 🔧📱🇨🇿

V nabídce naleznete díly a příslušenství pro modely Xperia XA, XA1, XA1 Plus, XA2, XA2 Plus, XA2 Ultra a další zařízení této oblíbené řady.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Zákaznický servis