Servis Mobilních telefonů Tabletů a Počítačů

OPRAVY TELEFONŮ

Telefon: 605 302 874

info@mobilagency.cz 
 
 
Opravujeme závady typu:

- nelze zapnout
- vypíná se
- nemá signál/ztrácí signál
- nenabíjí, pájení BGA dílu
- nefunkční reproduktor/mikrofon
- prasklé sklo, dotyková deska, LCD
- nefotí, sensor čidlo
- mechanicky poškozené telefony
- telefony zasažené kapalinou apod.

 

OPRAVY POČÍTAČŮ

Telefon: 777 702 280 
info@mobilagency.cz
 

Opravujeme závady typu:

- oprava počítačů a notebooku
- softwarové problémy
- instalace nových programů
- odstranění virů
- připojení k internetu
- nastavení drátové i pevné sítě
- sestavení PC na míru
- prodej PC komponentů
- školení dle vašeho přání

SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ
 

Naši zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc ať už rychlostí servisních zákroků nebo otevírací dobou.
 Většinu servisních zákroků provádíme na počkání. Pokud to k nám máte daleko, můžete nám zařízení poslat na uvedenou adresu. Provedeme odbornou diagnostiku (zdarma) a zkontaktujeme Vás ohledně cenového návrhu. Na naší prodejně si můžete zakoupit příslušenství k Vašemu zařízení.
 
Provádíme jak jednoduché zákroky jako jsou výměny mechanických částí zařízení tak i sofistikované opravy SMD komponentů a BGA.
Jsme připraveni poskytnout i diagnostiku a opravy vytopených zařízení. V těchto případech používáme metodu uktrazvukové lázně, kdy Váš Telefon vyčistíme způsobem, který je jak maximálně šetrný, tak odstraní jakékoliv zbytky koroze i poškození způsobené zasažením kapalinou.

Apple, Nokia, Sony, Samsung, Xiaomi, Motorola, HTC, LG, BlackBerry, Lenovo, Huawei, ZTE, Aligator, Alcatel, Vodafone
 

Počítače a Notebook - Co všechno umíme 

- Hardwarová oprava počítače nebo notebooku – nefunguje vůbec nebo s problémy.  Po diagnostice závady a konzultaci s vámi vyměníme nebo opravíme (je-li to možné) příslušný díl. Čištění, odstranění přehřívání, atd.
- Softwarové problémy. Instalace operačních systémů včetně ovladačů a to i tehdy, když ovladače nemáte k dispozici.  Opravy operačního systému, přenos na jiný stroj, zálohování dat, obnova ztracených dat po formátování, případně po odstranění diskového oddílu. Instalace jiných programů, jejich optimalizace, celková kontrola aktualizací. Námi podporované operační systémy od MS DOS po Windows 7. Veškeré operace s poštou (mailem).
- Nastavení zařízení (počítače, notebooku, tiskárny, sítě, atd.) po zakoupení. Doinstalace, konfigurace, aktualizace, otestování a předvedení.
- Odstranění virů, nežádoucích a škodlivých programů. Instalace a konfigurace komplexního antivirového programu. Řešení problematiky bezpečnosti vašich dat.
- Školení podle vašeho přání. Velmi efektivně naučíme naprosté začátečníky používat počítač, tiskárnu a další připojená zařízení. Pomůžeme i pokročilejším uživatelům s jakýmkoliv problémem. Rozsah témat z naší strany není nijak omezen – šetříme váš čas.
- Názorně předvedeme připojení k internetu, nastavení drátové i pevné sítě. Poradíme, jak nejlépe u vás doma síť provozovat, jsme schopni na místě přizpůsobit kabeláž, poradit při výběru umístění modemu, routeru, antény, případně jiného síťového vybavení.
- Po analýze vašeho počítače či notebooku poradíme s tím, jak případně vylepšit jejich uživatelské vlastnosti z hlediska výkonu, stability a efektivity. Používáme komponenty zakoupené u renomovaných distributorů, případně zakoupené vámi.
- Dodáváme vlastní počítačové sestavy přesně podle vašeho přání. Respektujeme vaše požadavky na výkon, rozměry skříní, hlučnost, případně jiné specifické požadavky. Záruky na naše PC sestavy jsou dvouleté, v případě některých vybraných dílů tří i víceleté. Projeví-li se na námi vyrobeném počítači v záruční době závada, odstraníme ji u vás. Není-li to možné, jsme schopni bezplatně na dobu nezbytně nutnou a zdarma zapůjčit jiný počítač, který uzpůsobíme co nejvhodněji tak, aby jste mohli pokračovat ve své práci.
- Za velmi přijatelných cenových podmínek prostřednictvím našich externích spolupracovníků nabízíme zakázkový vývoj programů, zejména databázových řešení, tvorbu webových stránek, grafické práce a retuše.
- Poradíme s optimalizací nákladů např. na tisk. Doporučíme tam, kde je to možné, velice kvalitní a ověřené alternativní náhrady tonerů, inkoustů, případně pásek pro jehličkové tiskárny.
- Pro náročnější zákazníky nabízíme poradenství a realizaci audio řešení vaší domácnosti prostřednictvím výpočetní techniky na jedné straně a kvalitní, přitom cenově dostupné reprodukční techniky na straně druhé. Externista, se kterým spolupracujeme, patří mezi naše přední odborníky v audiofilní sféře.
- Jsme schopni výpočetní techniku zakomponovat do vašeho nábytku, či jiného zařízení vaší pracovny nebo kanceláře.


 

Servis Mobilních telefonů Tabletů a Počítačů

- Zdarma diagnostika opravy v našem servisu
- řešíme například: výměna prasklého skla, dotykové desky (LCD)
- konektory USB, nenabíjí (pájení BGA dílu), baterie
- odblokování telefonu, záchrana a záloha dat a veškeré další práce
- přejít na servis mobilních telefonů | servis počítačů

Prodejna Řipská 25, Praha 3, Vinohrady

Mobilagency je specialista na prodej náhradních dílu a příslušenství pro mobilní telefony a počítače. Nově jsme do naší nabídky zařadily prodej příslušenství pro pěstitele a zahradníky. Také provozujeme špičkový servis mobilních telefonů

Proč si vybrat z naší nabídky u nás:

+ česká firma, 13 let na trhu + vlastní prodejna se servisem a skladem + přes 700 výdejních míst + záruka vrácení peněz

(c) 2019 Mobilagency.cz - všechna práva vyhrazena | mobilní telefony a příslušenství | Odkazy | Webdesign ABweb.cz